W celu udoskonalania naszego serwisu używamy plików cookie. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.
 
 
 
 

Wykaz akredytowanych placówek i ośrodków kształcenia ustawicznego

Wykaz placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych posiadających akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty:

Lp. Nazwa placówki/ośrodka Adres placówki/ośrodka Data wydania decyzji o przyznaniu akredytacji Zakres i forma kształcenia
1. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Oddział w Gdańsku
ul. Długi Targ 46/47
80-830 Gdańsk
tel.: 058 301 54 61
gdansk@pte.pl
20.12.2004 -Kurs - Podstawy obsługi komputera
-Kurs - Specjalista ds. audytu finansowego i kontroli wewnętrznej
-Kurs - Samodzielny księgowy
-Kurs - Specjalista ds. kadrowo-płacowych
2. "Wiedza" Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy ul. M. Curie Skłodowskiej 3
76-200 Słupsk
tel.: 059 840 20 72
wiedza-osb@wp.pl
21.02.2005 -Kurs - Komputerowe programy obsługi firm
-Kurs - Sekretarka-asystentka szefa
-Kurs - Referent - pracownik biurowy
-Kurs - Hotelarz
-Kurs - Barman - kelner
-Kurs- Kuchnia regionalna
3. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gdańsku Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 6 w Starogardzie Gdańskim ul. Rycerska 1
83-200 Starogard Gdański
tel.: 058 562 34 81
okzstarogard@
poczta.onet.pl
5.08.2005 -Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy
4. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Centrum Szkolenia Nurków Zawodowych ul. Węglowa 11
81-341 Gdynia
tel.: 058 620 41 65
oszgm@post.pl
26.08.2005 -Kursy kwalifikacyjne dla marynarzy oficerów zgodnie z programem ustalonym przez właściwego ministra
-Kursy dla marynarzy i oficerów przygotowujące do uzyskania książeczki żeglarskiej zgodnie z programem ustalonym przez właściwego ministra
-Kursy przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla nurków zawodowych zgodnie z programem ustalonym przez właściwego ministra
-Kursy przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla operatorów żurawi zgodnie z programem ustalonym przez właściwego ministra
-Kursy przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego dla operatorów suwnic zgodnie z programem ustalonym przez właściwego ministra
5. Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych
ZG ZNP Filia w Gdańsku
ul. Uphagena 28
80-810 Gdańsk
tel.: 058 340 64 53
jadwiga.stawska@
oupis.gda.pl
26.09.2005 -Kursy podstawowe i okresowe bezpieczeństwoi higieny pracy
-Kurs kwalifikacyjny kierowników i wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży
6. Centrum Edukacji Dorosłych
Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
ul. Grodzka 9
76-200 Słupsk
tel.: 059 842 49 35
ced@zdz.slupsk.pl
6.10.2005 -Kurs - Przewoźnik wykonujący drogowy, zarobkowy przewóz osób i rzeczy
-Kurs - Transport drogowy taksówką
-Kierowca kategorii A,B - kurs przygotowujący do egzaminu państwowego
-Kurs - Przewóz towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym
-Kurs - Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym w transporcie wewnątrz-zakładowym
-Kurs - Podstawy obsługi komputera
-Kurs - Kucharz-kelner
-Kurs - Obsługa suwnic
-Kurs - Obsługa żurawia
7. Salon Fryzjersko -Kosmetyczny Bella
Europejskie Centrum Kształcenia Alina Bucholc
ul. Politechniczna 10/1
80-288 Gdańsk
tel.: 058 553 59 99
szkolenia@eck.edu.pl
4.08.2006 -Kurs przyuczający do zawodu fryzjer damsko- męski
-Kurs przyuczający do zawodu kosmetyczka
-Kurs przyuczający do zawodu stylista paznokcia
8. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
Ośrodek Kształcenia Zawodowegow Bytowie
ul. Prosta 8
77-100 Bytów
tel.: 059 822 26 51
zdzbytow@o2.pl
6.08.2007 -Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy
-Kurs – Przewóz towarów niebezpiecznych (moduł podstawowy wraz z modułem przewóz w cysternach)
-Kurs – Bukieciarstwo
-Kurs – Pilarz drwal
26.02.2008 -Kurs – Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym
9. HR Projekty Rozwoju Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
tel.: 058 781 01 61
biuro@hrprojektyrozwoju.pl
12.11.2007 -Kurs – Systemowe oceny kwalifikacji
10. COMBIDATA Poland sp. z o.o. ul. Emilii Plater 12
81-777 Sopot
tel.: 058 550 95 00
biuro@combidata.pl
14.12.2007 -Kurs - Zarządzanie siecią w serwerach LINUX
-Kurs – Zarządzanie, obsługa, utrzymywanie środowiska Microsoft Windows Server 2003
-Kurs – Wdrażanie infrastruktury sieci systemu Microsoft Windows Server 2003
-Kurs – Planowanie, wdrażanie i obsługa infrastruktury Active Directory Microsoft Windows Server 2003
-Kurs – Wdrażanie i administrowanie bezpieczeństwem sieci Microsoft Windows Server 2003
-Kurs – Administrowanie bazami danych Microsoft SQL Server 2000
-Kurs – Wdrażanie i zarządzanie Microsoft Exchange Server 2003
-Kurs – Zarządzanie projektami według metodyki PRINCE2
-Kurs – Oracle 9i: Administracja bazą danych
-Kurs – Oracle 10g: administracja – warsztatyI
-Kurs – Wprowadzenie do Oracle 9i SQL
-Kurs – Oracle 10g: Administracja – warsztaty II
-Kurs – Oracle 10g: Real Application Clusters
-Kurs – Interconnecting Cisco Network Devices v2.2
-Kurs – Building Scalable Cisco Internetworks v2.1
-Kurs – Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Environment
-Kurs – Microsoft Project
-Kurs – Implementing, Managing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Services
-Kurs – Planowanie i konserwowanie infrastruktury Microsoft Windows Server 2003
-Kurs – Programowanie bazy danych Microsoft SQL Server 2000
-Kurs – Programowanie za pomocą C#
30.06.2009 -Kurs - Building Scalable Cisco Internetworks v3.0,
-Kurs - Interconnecting Cisco Network Devices Part 2,
-Kurs - Oracle10g: Programowanie w PL/SQL,
-Kurs - Oracle10g: Strojenie,
-Kurs - Wdrażanie bazy danych Microsoft SQL Server 2005 /MS 2779/,
-Kurs - Implementing a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Hosts + Implementing, Managing, and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Network Infrastructure: Network Services /(MS 2276, MS 2277/,
-Kurs - Projektowanie aplikacji webowych z Microsoft Visual Studio 2008 /(MS 2310/,
-Kurs - Wymiana i  przekształcanie danych z zastosowaniem XML i  XSLT /(MS 1913)/,
-Kurs - Wdrażanie infrastruktury Microsoft Windows Server 2003: usługi sieciowe /MS 2396/,
-Kurs - Zarządzanie Microsoft Systems Management Server 2003 /MS 2596/,
-Kurs - Wprowadzenie do programowania za pomocą Microsoft C# .NET /MS 2609/,
-Kurs - Konserwowanie baz danych Microsoft SQL Server 2005 /(MS 2780/,
-Kurs - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL,
-Kurs - Przygotowanie nauczycieli do pełnienia funkcji administratora szkolnej pracowni internetowej – moduł I,
-Kurs - Przygotowanie nauczycieli do pełnienia funkcji administratora szkolnej pracowni internetowej – moduł II,
-Kurs - Przygotowanie nauczycieli do pełnienia funkcji administratora szkolnej pracowni internetowej, moduł III,
-Kurs - Zaawansowane metody tworzenia stron www z elementami wykorzystania projektowania w architekturze klient-serwer,
-Kurs - Zapoznanie ze sposobami wdrażania technologii informacyjnej i  możliwościami jej wykorzystania w usprawnieniu zarządzania oraz kreowania wizerunku szkoły,
-Kurs - ABC przedsiębiorczości oraz obsługa kas fiskalnych,
-Kurs - Obsługa kas fiskalnych i  komputera,
-Kurs - Opiekun szkolnego multimedialnego centrum informacyjnego,
11. Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku ul. Chopina 3
76-200 Słupsk
tel.: 059 842 49 21
sekretariat@scku.slupsk.pl
20.03.2008 -Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
-Kurs – Podstawy obsługi komputera i Internetu
12 Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej Bytowskie Centrum Kształcenia Praktycznego w Bytowie ul. Młyńska 8
77-100 Bytów
tel.: 059 822 30 77
sekretariat@pcez-bytow.pl
5.06.2008 -Kurs – Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG
-Kurs – Spawanie blach spoinami czołowymi metodą MAG
-Kurs – Kierowca wózka jezdniowego z napędem silnikowym wraz z bezpieczną obsługą butli gazowych w wózkach jezdniowych
-Kurs – Podstawy obsługi komputera PC i Macintosh
13. O.K. Ośrodek Kursów ul. Sobieskiego 217
84-200 Wejherowo
tel./fax: 058 672 24 39
biuro@ok-kursy.pl
5.12.2008 -Kurs – Aktywizacja zawodowa z podstawami obsługi komputera
-Kurs – Moja mała firma z obsługą kas fiskalnych
-Kurs – ABC przedsiębiorczości
14. Centrum Doskonalenia Zawodowego „CREDO” Janusz Lupiński ul. Sowińskiego 12/1
80-143 Gdańsk
tel./fax: 058 302 32 18
credo@credo.gda.pl
23.12.2008 -Kurs kwalifikacyjny dla instruktorów nauki jazdy (szkolenie podstawowe: kat. B, C, C+E, D oraz szkolenie dodatkowe: kat. B, C, C+E, D)
15. Centrum Kształcenia Zawodowego w Słupsku ul. I.Paderewskiego 9
76-200 Słupsk
tel./fax: 059 842 32 28
slupsk@pakz.pl
8.04.2009 -Kurs – Podstawy obsługi komputera
-Kurs – Samodzielna księgowa
-Kurs – Glazurnik
-Kurs – Opiekunka domowa
-Kurs – Kucharz małej gastronomii
-Kurs – Drwal - Operator pilarki
16. Szkoła Języków Obcych „Proficiency” w Sopocie ul. Grottgera 8 A
81-708 Sopot
tel.: 058 551 70 67
proficiency@proficiency.
edu.pl
30.06.2009 -Kurs - Język angielski * Podstawowy /Poziom A1/,
-Kurs - Język angielski * Pre-Intermediate /Poziom A2/,
-Kurs - Język angielski * Intermediate /Poziom B1/,
-Kurs - Język angielski * Upper-Intermediate /Poziom B2,
-Kurs - Język angielski dla maturzystów /Poziom B2/,/,
-Kurs - Język angielski * FCE /Poziom B2/,
-Kurs - Język angielski * Pre-CAE /Poziom C1/,
-Kurs - Język angielski * CAE /Poziom C1/,
-Kurs - Język angielski * Post-CAE /Poziom C1/,
-Kurs - Język angielski * BEC HIGHER /Poziom C1/,
-Kurs - Język angielski * CPE /Poziom C2/.
17. Germanicus Niemieckie Centrum Językowe Sp. z o.o. Aleja Zwycięstwa 250
81-540 Gdynia
tel.: 058 669 22 99
germanicus@germanicus.pl
30.06.2009 -Kurs - Język angielski dla marynarzy,
-Kurs - Język angielski /Poziom A1/,
-Kurs - Język angielski /Poziom A2/,
-Kurs - Język angielski /Poziom B1/,
-Kurs - Język angielski /Poziom B2/,
-Kurs - Język angielski * Biznesowy /Poziom B1/,
-Kurs - Język angielski * Biznesowy /Poziom B2/,
-Kurs - Język niemiecki /Poziom A1/,
-Kurs - Język niemiecki /Poziom A2/,
-Kurs - Język niemiecki /Poziom B1/,
-Kurs - Język niemiecki /Poziom B2/,
-Kurs - Język niemiecki * Biznesowy /Poziom A1+A2/,
-Kurs - Język niemiecki * Biznesowy /Poziom B1+B2/,
-Kurs - Język hiszpański /Poziom Elemental/,
-Kurs - Język hiszpański /Poziom Medio/.
18. "Oświata- Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. ul. Malczewskiego 51
80-107 Gdańsk
tel.: 058 341 21 82
oswiata-lingwista@wp.pl
28.07.2009 -Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu,
-Kurs - Uprawnienia elektroenergetyczne SEP do 1 kV,
-Kurs - Spawanie metodą MAG (135) stali ferrytycznych,
-Kurs - Spawanie metodą TIG (141) stali ferrytycznych,
-Kurs - Operator koparkoładowarki /klasa III - wszystkie typy/,
-Kurs - Operator zagęszczarki i  ubijaka wibracyjnego,
-Kurs - Montażysta rusztowań budowlano- montażowych metalowych.
19. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Człuchowie
ul. Zamkowa 9a
77-300 Człuchów
tel. 059 834 32 05
czluchow@zdz.slupsk.pl
16.09.2009 -Kurs - Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym,
-Kurs - Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z modułem bezpiecznej obsługi - wymiany butli gazowych,
-Kurs - Spawanie metodą MAG (135) - wykonywanie spoin pachwinowych,
-Kurs przyuczający do zawodu brukarz,
Kurs przyuczający do zawodu posadzkarz-glazurnik,
-Kurs przyuczający do zawodu fryzjer,
-Kurs przyuczający do zawodu krawiec.
20. DWCom s.c.
Dorota Wołosiuk- Kondratowicz,
Waldemar Tabaka
ul. Aleja Wolności 30
84-300 Lębork
tel.: 059 862 23 65
dwcom@dwcom.pl
17.12.2009 Kurs - Aktywizacja zawodowa,
Kurs - Warsztaty inspiracji oraz gotowości do zmian,
Kurs przygotowujący do zawodu handlowiec- sprzedawca,
Kurs przygotowujący do zawodu specjalista do spraw kadr,
Kurs - Obsługa kas fiskalnych,
Kurs - Obsługa biura i  sekretariatu,
Kurs - Obsługa komputera.
21. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Lęborku
ul. Aleja Wolności 26
84-300 Lębork
tel.: 059 862 32 37
lebork@zdz.slupsk.pl
17.12.2009 Kurs - Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym z modułem bezpiecznej obsługi - wymiany butli gazowych,
Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu,
Kurs - Pracownik magazynowy z obsługą wózków jezdniowych,
Kurs - Spawanie metodą MAG (135) - wykonywanie spoin pachwinowych,
Kurs - Spawanie metodą TIG (141) - spawanie łukowe elektrodą wolframową,
Kurs - Opiekunka dziecięca.
Decyzja 57/2016
23.06.2016
1/ Kurs - Operator obrabiarek sterowanych numerycznie – 128 godzin;
2/ Kurs - Operator suwnic sterowanych z poziomu roboczego – 60 godzin;
3/ Kurs - Operator koparko-ładowarki – 202 godziny;
4/ Kurs - Operator koparki – 202 godziny.
22. Edustar Centrum Szkoleń i Doradztwa
Joanna Kizielewicz
81-364 Gdynia
ul. 10 lutego 33
10 maja 2010 1. Pilot wycieczek.
2. Wychowawca kolonijny.
3. Pracownik informacji turystycznej.
4. Obsługa klienta.
5. Kurs przedsiębiorczości.
6. Specjalista ds. zamówień publicznych.
7. Specjalista ds. programów unijnych.
23. English Unlimited Sp. z o.o. 81-844 Sopot
ul. Armii Krajowej 73
5 sierpnia 2010 1. Kurs języka angielskiego- DCP (poziom C2)
2. Kurs języka angielskiego- CPE (poziom C2 )
3. Kurs języka angielskiego- LCCI 4 (poziom C2 )
4. Kurs języka angielskiego- PCP (poziom C2 )
5. Kurs języka angielskiego- DCA (poziom C1 )
6. Kurs języka angielskiego- JCA (poziom C 1)
7. Kurs języka angielskiego- LCCI 3 (poziom C 1)
8. Kurs języka angielskiego- PCA (poziom C 1)
9. Kurs języka angielskiego- CONVADV/6 (poziom C 1)
10. Kurs języka angielskiego- DFC (poziom B2)
11. Kurs języka angielskiego- JFC (poziom B 2)
12. Kurs języka angielskiego- LCCI 2 (poziom B 2)
13. Kurs języka angielskiego- PFC (poziom B 2)
14. Kurs języka angielskiego- IELTS (poziom B 2 )
15. Kurs języka angielskiego- MATURA 2 (poziom B 2)
16. Kurs języka angielskiego- CONV 5/6 (poziom B 2)
17. Kurs języka angielskiego- 5 - (poziom B 2)
18. Kurs języka angielskiego- 4- (poziom B 1)
19. Kurs języka angielskiego- 3 - (poziom A 2)
20. Kurs języka angielskiego- 2 - (poziom A 1)
21. Kurs języka angielskiego- BEG (poziom A 1)
22. Kurs języka niemieckiego (poziom A 1)
23. Kurs języka niemieckiego (poziom A 2)
24. Kurs języka niemieckiego (poziom B1)
25. Kurs języka hiszpańskiego (poziom A 1)
26. Kurs języka francuskiego (poziom A 1)
27. Kurs języka włoskiego (poziom A 1)
28. Kurs języka rosyjskiego (poziom A 1)
29. Kurs języka szwedzkiego (poziom A 1)
24. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku
Ośrodek Kształcenia Spawaczy
ul. Szczecińska 57
76-200 Słupsk
28 września 2010 Spawanie spoin pachwinowych metodą MAG-135
Spawanie spoin czołowych blach metodą MAG-135
Spawanie spoin czołowych rur metodą MAG-135
Spawanie spoin pachwinowych metodą TIG-141
Spawanie spoin czołowych blach metodą TIG - 141.
Spawanie spoin czołowych rur metodą TIG-141
Spawanie spoin pachwinowych metodą 111
Spawanie spoin czołowych blach metodą 311.
25. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku ul. Szczecińska 57
76-200 Słupsk
28 września 2010 Przygotowanie do egzaminu uprawniającego do obsługi koparko- ładowarek w trzeciej klasie uprawnień.
Przygotowanie do egzaminu uprawniającego do obsługi koparek jednonaczyniowych w trzeciej klasie uprawnień.
Przygotowanie do egzaminu uprawniającego do obsługi ładowarek jednonaczyniowych w trzeciej klasie uprawnień.
26. Centrum Edukacji Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Słupsku 76-200 Słupsk
ul. Grodzka 9
13 października 2010 -Pracownik ds. kadrowych i płacowych
-Kosmetyczka - przyuczenie do zawodu
-Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu
-Drwal - operator pilarki
-Glazurnik - przyuczenie do zawodu.
27. Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej 80-299 Gdańsk
ul. Wodnika 53
12 listopada 2010 -Muzykoterapia Dogłębna- Komórkowa
28. „Mandarynka” Spółka Cywilna 81-703 Sopot
ul. T. Kościuszki 62/1
2 grudnia 2010 1 .Kurs języka chińskiego poziom A0 – 30 h
2. Kurs języka chińskiego poziom A0 – 60 h
3. Kurs języka chińskiego poziom AI – 30 h
4. Kurs języka chińskiego poziom AII - 60 h
29. Elka –School Gdańsk 80-264 Gdańsk
ul. Klonowa 1
20 grudnia 2010 1/ Kurs na prawo jazdy z zakresu kategorii B
2/ Kurs na prawo jazdy z zakresu kategorii C
3/ Kurs na prawo jazdy z zakresu kategorii C + E
30. Elka School Gdynia 81-372 Gdynia
ul. Świętojańska 38/10
20 grudnia 2010 1/ Kurs na prawo jazdy z zakresu kategorii B
2/ Kurs na prawo jazdy z zakresu kategorii A
31. NAN Group
Sylwia Woś-Malissa
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Powstańców Warszawy 69
24 grudnia 2010 1/ Kurs przedłużania paznokci metoda żelową
2/ Kurs przedłużania paznokci metoda akrylową
32. ELS - Bell Education Sp. z o. o. 80-288 Gdańsk
ul. Budapesztańska 3/17
29 grudnia 2010 1/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 18-19 lat, przygotowujący do matury w zakresie podstawowym
2/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 18-19 lat, przygotowujący do matury w zakresie rozszerzonym
3/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Beginner
4/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Elementary (A1)
5/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Pre-intermediate (A2/KET)
6/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Intermediate (B1/PET)
7/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Upper-intermediate (B2/FCE)
8/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Advanced (C1)
9/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie CAE (C1)
10/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Proficiency (C2)
11/ Kurs języka angielskiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie CPE (C2)
12/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych Business English, na poziomie B1/BEC Preliminary
13/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych Business English, na poziomie B2/BEC Vantage
14/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych Business English, na poziomie C1/BEC Higher
15/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych Legal English, na poziomie B1-C2/ILEC
16/ Kurs języka angielskiego dorosłych Financial English, na poziomie B1-C2/ICFE
17/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych Medical English na poziomie B1-C2
18/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych IELTS, na poziomie B1-C2
19/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 18-19 lat, przygotowujący do matury w zakresie podstawowym
20/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 18-19 lat, przygotowujący do matury w zakresie rozszerzonym
21/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Anfanger
22/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Grundstufe 1 (A1)
23/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Grundstufe 2 (A2)
24/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Mittelstufe 1 (B1/ZD)
25/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Mittelstufe2 (B2/ZDPlus)
26/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Mittelstufe3 (C1)
27/ Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w wieku 17-19 lat i dorosłych, na poziomie Oberstufe (C2)
28/ Kurs języka niemieckiego dla dorosłych Wirtschaftsdeutsch, na poziomie B1-C2
29/ Kurs języka niemieckiego dla dorosłych Deutsch fur Mediziner, na poziomie B1-C2
33. Śmiarowski – szkoła nauki i jazdy Gdańsk
ul. Mickiewicza 5/7
11 stycznia 2011 1/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii A
2/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii B
3/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii C
4/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii C+E
5/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii D dla posiadających prawo jazdy kategorii B
6/ Szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii D dla posiadających prawo jazdy kategorii C
7/ Szkolenie na kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej – blok programowy C1, C, C1+E, C+E
8/ Szkolenie na kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej – blok programowy D1, D, D1+E, D+E
9/ Szkolenie na kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej uzupełniającej – blok programowy C1, C, C1+E, C+E
10/ Szkolenie na kierowców zawodowych w zakresie kwalifikacji wstępnej uzupełniającej – blok programowy D1 ,D, D1+E, D+E
11/ Szkolenie okresowe kierowców zawodowych w zakresie przewozu osób lub rzeczy
34 Speak Up The English School Gdańsk 01 80 – 244 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 82
26 stycznia 2011 1/ Kurs języka angielskiego - poziom 1, dla początkujących
2/ Kurs języka angielskiego - poziom 2, podstawowy
3/ Kurs języka angielskiego - poziom 3, średni niższy
4/ Kurs języka angielskiego - poziom 4, średni niższy uzupełniający
5/ Kurs języka angielskiego - poziom 5, średni
6/ Kurs języka angielskiego - poziom 6, średni uzupełniający
7/ Kurs języka angielskiego - poziom 7, średni wyższy
8/ Kurs języka angielskiego - poziom 10, zaawansowany uzupełniający
9/ Kurs języka angielskiego - poziom 9, zaawansowany
10/ Kurs języka angielskiego - poziom 10, zaawansowany uzupełniający
11/ Kurs języka angielskiego - poziom 11, pre - FCE
12/ Kurs języka angielskiego - poziom 12, pre – FCE uzupełniający
13/ Kurs języka angielskiego - poziom 13, pre - CAE
14/ Kurs języka angielskiego - poziom 14, pre – CAE uzupełniający
15/ Kurs języka angielskiego - poziom 15, pre – CAE uzupełniający plus
35 Speak Up The English School Gdańsk 03 80-244 Gdańsk
ul. Heweliusza 11
26 stycznia 2011 1/ Kurs języka angielskiego - poziom 1, dla początkujących
2/ Kurs języka angielskiego - poziom 2, podstawowy
3/ Kurs języka angielskiego - poziom 3, średni niższy
4/ Kurs języka angielskiego - poziom 4, średni niższy uzupełniający
5/ Kurs języka angielskiego - poziom 5, średni
6/ Kurs języka angielskiego - poziom 6, średni uzupełniający
7/ Kurs języka angielskiego - poziom 7, średni wyższy
8/ Kurs języka angielskiego - poziom 10, zaawansowany uzupełniający
9/ Kurs języka angielskiego - poziom 9, zaawansowany
10/ Kurs języka angielskiego - poziom 10, zaawansowany uzupełniający
11/ Kurs języka angielskiego - poziom 11, pre - FCE
12/ Kurs języka angielskiego - poziom 12, pre – FCE uzupełniający
13/ Kurs języka angielskiego - poziom 13, pre - CAE
14/ Kurs języka angielskiego - poziom 14, pre – CAE uzupełniający
15/ Kurs języka angielskiego - poziom 15, pre – CAE uzupełniający plus
36 DWCom Spółka Cywilna Dorota Wołosiuk – Kondratowicz, Waldemar Tabaka 84-300 Lębork
aleja Wolności 30,
25 lutego 2011 1/ Kurs: Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
2/ Kurs opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych
3/ Kurs z  zakresu przedsiębiorczości
4/ Kurs z  zakresu autoprezentacji
5/ Kurs przygotowujący do zawodu kucharza
6/ Kurs bukieciarstwa i  florystyki
37 Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i Rodzin Małgorzata Mądrzak 81-866 Sopot
ul. Mickiewicza 57/77.
11 marca 2011 1/ Kurs psychoterapii przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
2/ Kurs: Terapia systemowa rodzin. Systemowe rozumienie rodziny
3/ Kurs: Test Rorschacha – badanie i  interpretacja według systemu Exnera
4/ Kurs: Mediacje rodzinne – nabycie i  doskonalenie umiejętności mediacyjnych zgodnie ze standardami Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych
5/ Kurs: Terapia małżeństw
38 O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński 84-200 Wejherowo
ul. Sobieskiego 217
11 marca 2011 1/ Kurs z  zakresu obsługi kas fiskalnych
2/ Kurs z  zakresu kadr i  płac
3/ Kurs z  zakresu obsługi komputera
4/ Kurs z  zakresu księgowości
5/ Kurs z  zakresu krawiectwa lekkiego
6/ Kurs z  zakresu prac administracyjno – biurowych
7/ Kurs z  zakresu opieki nad dziećmi
8/ Kurs: Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
9/ Kurs komputerowy ECDL
10/ Kurs: Glazurnik
11/ Kurs z  zakresu grafiki komputerowej
12/ Kurs z  zakresu brukarstwa
39. Learning Systems Poland Spółka z o.o. Empik School Szkoła Języków Obcych 80-244 Gdańsk,
ul. Grunwaldzka 82
CH Manhattan
6 kwietnia 2011 1/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom A1
2/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom A2
3/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom B1
4/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom B2
5/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom C1
6/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom C2
7/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, przygotowujący do egzaminu FCE
8/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, przygotowujący do egzaminu CAE
9/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, przygotowujący do egzaminu CPE
10/Kurs języka francuskiego dla dorosłych, poziom A1
11/Kurs języka niemieckiego dla dorosłych, poziom A1
12/Kurs języka niemieckiego dla dorosłych, poziom A2
13/Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych, poziom A1
40. Learning Systems Poland Spółka z o.o. Empik School Szkoła Języków Obcych 80-831 Gdańsk
ul. Piwna 1/2
6 kwietnia 2011 1/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom A1
2/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom A2
3/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom B1
4/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom B2
5/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom C1
6/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, poziom C2
7/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, przygotowujący do egzaminu FCE
8/Kurs języka angielskiego dla dorosłych, przygotowujący do egzaminu CAE
9/Kurs języka włoskiego dla dorosłych, poziom A1
10/Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych, poziom A1
11/Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych, poziom A2
41. LABELPOLAND.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, 81-881 Sopot
ul. Kolberga 6B/21
14 kwietnia 2011 1/Kurs: Graficy World Wide Web pożądani na rynku pracy – 72 godziny
2/Kurs: CorelDRAW i Adobe Photoshop jako narzędzia DTP – 53 godziny
3/Kurs: CorelDRAW na potrzeby DTP i Internetu – 30 godzin
4/Kurs: Adobe Photoshop na potrzeby DTP i Internetu – 30 godzin
5/Kurs: Adobe Flash w zakresie tworzenia banerów reklamowych, prezentacji multimedialnej i stron WWW – 30 godzin
6/Kurs: Adobe InDesign w zakresie tworzenia publikacji drukowanych – 30 godzin
42. Środkowo – Pomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Słupsku 76-200 Słupsk
ul. Chopina 3
14 kwietnia 2011 1/Kurs przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową ze zdobieniem – 30 godzin
2/Kurs wizażu z elementami charakteryzacji – 60 godzin
3/Kurs kosmetyczny z elementami wizażu oraz stylizacji paznokci – 300 godzin
4/Kurs podstaw kosmetyki i wizażu oraz stylizacji i zdobienia paznokci – 200 godzin
5/Kurs: ABC przedsiębiorczości – 35 godzin
43. „WIEDZA” Ośrodek Szkoleniowo -Badawczy 76-200 Słupsk
ul. M.Curie Skłodowskiej 3
9 maja 2011 1/Kurs: mały biznes – 70 godzin
2/Kurs: profesjonalny sprzedawca z obsługa kas fiskalnych – 180 godzin
3/Kurs pełnej księgowości – 220 godzin
4/Kurs: pracownik działu kadr i płac – 300 godzin
5/Kurs: opiekun osób starszych i niepełnosprawnych – 200 godzin
6/Kurs stolarstwa – 264 godziny
7/Kurs fryzjersko – kosmetyczny z elementami wizażu – 400 godzin
8/Kurs aktywizacji zawodowej – 100 godzin
44. „NOWATOR” Centrum Nowoczesnej Edukacji 76 –200 Słupsk
ul. M.Curie Skłodowskiej 3
9 maja 2011 1/Kurs: pracownik usług gastronomicznych z elementami cateringu – 300 godzin
2/Kurs o profilu budowlanym z elementami wykończenia wnętrz – 300 godzin
3/Kurs: kwiaciarz- bukieciarz – 300 godzin
4/Kurs: handlowiec- specjalista ds. sprzedaży – 300 godzin
45.. Akademia Masażu „Karuna” Janusz Janeczek 89-642 Rytel
ul. Raciążska 6
6 maja 2011 1/Kurs masażu klasycznego z technikami orientalnymi - 30 godzin
2/Kurs masaży orientalnych i ajurwedyjskich – 40 godzin
46. Ośrodek Szkolenia Kierowców „Poldek” 80-460 Gdańsk,
ul. Pilotów 3
29 czerwca 2011 1/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A
2/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B
3/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii  C
4/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii  C+E
5/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii D, dla osób, które nie posiadają prawa jazdy kat. C
6/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii D, dla osób, które posiadają prawo jazdy kat. C
47. Sopocki Instytut Ubezpieczeń Spółka Akcyjna 81-731 Sopot
ul. Hestii 1
29 czerwca 2011 1/ Szkolenie licencyjne dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych – 48 godzin
2/Szkolenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta - 36 godzin
3/Szkolenie w zakresie produktów ubezpieczeniowych - 78 godzin
48. Centrum Doradczo - Szkoleniowe
Anna Kisicka - Turkuła
81-350 Gdynia
Plac Kaszubski 8/207
29 czerwca 2011 r 1/Kurs komputerowy z modułem MS Office – 40 godzin
2/Kurs komputerowy MS Office Excel – 30 godzin
3/Kurs: Samodzielny księgowy – 84 godzin
4/Kurs księgowy: Książka przychodów i rozchodów - 64 godziny
5/Kurs kadrowo – płacowy: Kadry i płace – 64 godziny
6/Kurs zarządzania magazynem z obsługą kas fiskalnych i fakturowych – 114 godzin
7/Kurs dla profesjonalnych asystentek zarządu – 60 godzin
8/Kurs masażu z nauką języka angielskiego – 165 godzin
9/Kurs fotografii cyfrowej w oparciu o programy Adobe Photoshop – 30 godzin
49. Fundacja Gospodarcza 81-538 Gdynia
ul. Olimpijska 2
29 lipca 2011 1/Kurs cięcia tlenowego i sczepiania łukowego – 40 godzin
2/Kurs spawania elektrodami otulonymi metodą 111 – 120 godzin
3/Kurs spawania gazowego metodą 311 – 120 godzin
4/Kurs spawania metodą 136 drutem proszkowym w odsłonie gazów aktywnych – 120 godzin
5/Kurs spawania w osłonie argonu metodą TIG 141 – 120 godzin
6/Kurs spawania w osłonie CO2 metodą 135 – 120 godzin
50. Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i  Średnich Przedsiębiorstw – Związek Pracodawców 844-200 Wejherowo
ul. Gen. Józefa Hallera 18
26.10.2011 1/Kurs: operator koparko - ładowarki – 202 godziny
2/Kurs: obsługa wózków jezdniowych wraz z  uprawnieniami do wymiany butli gazowych – 67 godzin
3/Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu– 90 godzin
51. Eklektika Academy of Business English Iwona Braun – Nowak 84-230 Rumia
ul. Górnicza 19
26.10.2011 1/Kurs języka angielskiego ogólnego - General English – poziom podstawowy– 90 godzin
2/Kurs języka angielskiego ogólnego – General English – poziom średnio zaawansowany – 90 godzin
3/Kurs języka angielskiego biznesowego – Bussines English – poziom średnio zaawansowany – 60 godzin
4/Kurs języka angielskiego biznesowego – Bussines English – poziom zaawansowany – 30 godzin
52. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne 80 – 830 Gdańsk,
ul. Długi Targ 46/47
18.11.2011 1/Kurs: Pracownik administracyjno – biurowy – 126 godzin
2/Kurs: Obsługa kas fiskalnych – 30 godzin
3/Kurs: Gospodarka magazynowa z  fakturowaniem i  obsługą kas fiskalnych – 112 godzin
4/Kurs: Pracownik administracyjno – biurowy projektów finansowych i funduszy UE – 114 godzin
5/Kurs: Zarządzanie projektami finansowymi z funduszy UE – 102 godziny
6/Kurs: Operator komputerowych programów księgowych – kurs 120 godzin
7/Kurs: Nowoczesny sekretariat – kurs 112 godzin
8/Kurs: Nowoczesny sprzedawca – kurs 180 godzin
9/Kurs: ABC przedsiębiorczości – prowadzenie działalności gospodarczej wraz z  pisaniem biznesplanu – kurs – 30 godzin
53. Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego 80- 067 Gdańsk
ul. Równa 19/21
19.12.2011 1/Kurs: Szkolenie kierowców wykonujących przewóz drogowy – 35 godzin
2/Kurs dla osób ubiegających o certyfikat kompetencji zawodowych w  zakresie wykonywania krajowego i międzynarodowego przewozu osób i  rzeczy – 50 godzin
3/Kurs: Kwalifikacja wstępna przyśpieszona – 140 godzin
4/Kurs dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy – 208 godzin
5/Kurs dla kandydatów na egzaminatorów osób ubiegających się o prawo do kierowania pojazdami – 162 godziny.
54. Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci, Młodzieży i  Rodzin Małgorzata Mądrzak 81 –866 Sopot
ul. Mickiewicza 57/77.
19.12.2011 1/Kurs neuropsychologii w praktyce klinicznej – 187 godzin
55. LABELPOLAND.COM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, 81-703 Sopot
ul. T. Kościuszki 61
Decyzja 1/2012
27.01.2012
1/Kurs: Kierowanie zespołem pracowniczym i pracą w zespole – 56 godzin
2/ Kurs: Trening asertywności, autoprezentacji i prezentacji – 64 godziny
3/Kurs: Obsługa, komunikacja i negocjacje w kontaktach z klientami strategicznymi – 40 godzin
4/ Kurs: Umiejętność definiowania i dostrzegania problemów na stanowisku wraz z zarządzaniem czasem – 48 godzin
5/Kurs: Zarządzanie pracownikami i systemy ich motywowania – kurs 48 godzin
6/Kurs: Negocjacje i komunikacja w obsłudze klienta – 32 godziny
7/Kurs: Przygotowanie do zmian w przedsiębiorstwie – 48 godzin
8/Kurs w zakresie grafiki komputerowej – Adobe Photoshop – 32 godziny
9/Kurs w zakresie grafiki komputerowej CorelDRAW – 32 godziny
10/Kurs w zakresie obsługi komputera – 48 godzin
56. „Vektra” Ośrodek Szkolenia Kierowców 80- 812 Gdańsk
ul. Piramowicza 1/2
Decyzja 6/2012
20.03.2012
1/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A- 50 godzin
2/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B – 60 godzin
3/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii C – 70 godzin
4/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii C+E - 45 godzin
5/Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii D – 120 godzin
6/Kurs: Kwalifikacja wstępna, kategorie C,C1,C+E,C1 +E – 300 godzin
7/Kurs: Kwalifikacja wstępna, kategorie D,D1,D+E,D1+E – 300 godzin
8/Kurs: Kwalifikacja wstępna przyśpieszona, kategorie C, C1,C+E,C1+E – 280 godzin
9/Kurs: Kwalifikacja wstępna przyśpieszona, kategorie D, D1, D+E,D1+E – 280 godzin
57. O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński 84-200 Wejherowo
ul. Sobieskiego 217
Decyzja 7/2012
03.04.2012
1/Kurs: przygotowujący do pracy w zawodzie stolarz meblowy- 151 godzin
2/Kurs: sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej - 200 godzin
3/Kurs : trening autoprezentacji z poprawą wizerunku - 32godziny
4/Kurs z zakresu florystki i bukieciarstwa – 130 godzin
58. Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Związek Pracodawców w Wejherowie 844-200 Wejherowo
ul. Gen. Józefa Hallera 18
Decyzja 8/2012
08.05.2012
1/Kurs florystyki – 190 godzin
2/Kurs: Przyuczenie w zawodzie fryzjer – 360 godzin
3/Kurs obsługi komputera – 35 godzin
4/Kurs: Grafik komputerowy – 80 godzin
5/Kurs dokształcający w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych – 210 godzin
6/Kurs dokształcający w zawodzie fryzjer – 128 godzin
7/Kurs dokształcający w zawodzie blacharz samochodowy – 210 godzin
8/Kurs dokształcający w zawodzie lakiernik – 210 godzin
9/Kurs dokształcający w zawodzie malarz - tapeciarz - 170 godzin
10/Kurs dokształcający w zawodzie dekarz – 170 godzin
11/Kurs dokształcający w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych – 170 godzin
12/Kurs dokształcający w zawodzie kamieniarz – 170 godzin
13/ Kurs dokształcający w zawodzie elektryk - 210 godzin
14/Kurs dokształcający w zawodzie stolarz – 188 godzin
15/Kurs dokształcający w zawodzie tapicer – 188 godzin
16/Kurs dokształcający w zawodzie sprzedawca – 140 godzin
17/Kurs dokształcający w zawodzie kucharz małej gastronomii – 140 godzin
18/Kurs dokształcający w zawodzie piekarz – 140 godzin
19/Kurs dokształcający w zawodzie rzeźnik – wędliniarz – 140 godzin
20/Kurs dokształcający w zawodzie ślusarz – 210 godzin
21/Kurs dokształcający w zawodzie murarz – 170 godzin
22/Kurs dokształcający w zawodzie cukiernik – 140 godzin
59 Oxford Language Centre Joanna Szmidt w Baninie 80- 297 Banino,
ul. Księżycowa 71,
Decyzja nr 11/2012
08.06.2012
1/Kurs języka angielskiego - poziom podstawowy A1 – 116 godzin
2/ Kurs języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany A2 – 116 godzin
3/ Kurs języka angielskiego – poziom średnio zawansowany B1 – 116 godzin
4/ Kurs języka angielskiego – poziom średnio zaawansowany wyższy B2 – 116 godzin
5/ Kurs języka angielskiego – poziom zaawansowany pre - Advanced C1– 116 godzin
6/ Kurs języka angielskiego – poziom zaawansowany Advanced C1– 116 godzin
7/ Kurs języka angielskiego – poziom zaawansowany C2 – 116 godzin
8/ Kurs języka angielskiego FCE B2 – 116 godzin
60 Akademia Języka Polskiego Joanna Sławkowska – Marszeniuk 80-264 Gdańsk
ul. Lendzina 17/4a
Decyzja 14/2012
22.06.2012
1/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom A1) – 108 godzin
2/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom A1) – 52 godziny
3/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom A2) – 108 godzin
4/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom A2) – 52 godziny
5/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom B1) – 108 godzin
6/ Kurs języka polskiego jako obcego (poziom B1) – 52 godziny
61. Centrum Kształcenia Zawodowego w Słupsku 76-200 Słupsk
ul. Przemysłowa 9A
Decyzja 32/2012
26.11.2012
1/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie stolarz meblowy - 150 godzin
2/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie operator wózków jezdniowych – 67 godzin
3/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie technolog robót wykończeniowych w budownictwie –110 godzin
4/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie monter ociepleń budynków – 144 godziny
5/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie brukarz – 150 godzin
6/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie malarz –144 godziny
7/ Kurs: kasjer handlowy – 150 godzin
8/ Kurs: podstawy komputera z obsługą kas fiskalnych i fakturowaniem – 160 godzin
9/ Kurs komputerowy ECDL e-Citizen (e-Obywatel) – 70 godzin
10/ Kurs komputerowy ECDL Core – 150 godzin
11/ Kurs komputerowy ECDL Start – 75 godzin
12/ Kurs: podstawy języka migowego – 64 godziny
13/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych – 280 godzin
14/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie kucharz – 320 godzin
15/ Sprzedawca z obsługa kas fiskalnych – 65 godzin
16/ Kurs: uprawnienia elektroenergetyczne SEP – 55 godzin
17/ Kurs przygotowujący do pracy w zawodzie konserwator zieleni – 250 godzin
62 Centrum Szkolenia Kierowców „Rondo – Bis” 84-230 Rumia
ul. Dąbrowskiego 6D
Decyzja 33/2012
24.12.2012
1/ Kurs prawa jazdy kategorii A-50 godzin
2/ Kurs prawa jazdy kategorii A1 – 50 godzin
3/ Kurs prawa jazdy kategorii B – 60 godzin
4/ Kurs prawa jazdy kategorii B1 – 60 godzin
5/ Kurs prawa jazdy kategorii B-automat – 60 godzin
6/ Kurs prawa jazdy kategorii B+E – 35 godzin
7/ Kurs prawa jazdy kategorii C, dla osób posiadających prawo jazdy kat. B – 50 godzin
8/ Kurs prawa jazdy kategorii C, dla osób posiadających prawo jazdy kat. D – 50 godzin
9/ Kurs prawa jazdy C+E-45 godzin
10/ Kurs prawa jazdy kategorii D, dla osób posiadających prawo jazdy kat. C – 60 godzin
11/ Kurs prawa jazdy kategorii D, dla osób posiadających prawo jazdy kat. B – 80 godzin
12/ Kurs: kwalifikacja wstępna – 280 godzin
13/ Kurs kwalifikacja wstępna przyśpieszona – 140 godzin
14/ Kwalifikacja wstępna uzupełniająca – 70 godzin
15/ Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyśpieszona – 35 godzin
16/ Szkolenie okresowe – 35 godzin
63. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku 76-200 Słupsk
ul. Mierosławskiego 10
Decyzja 1/2012
6.02.2013
1/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyśpieszona dla kierowców wykonujących przewóz drogowy rzeczy i osób – kurs 140 godzin
2/ Kurs: Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy rzeczy lub osób – kurs 35 godzin
64 British School Ogólnopolska Szkoła Językowa 81-391 Gdynia
ul. Świętojańska 34/3
Decyzja 14/2013
21.05.2013
1/ Kurs języka angielskiego, poziom A1 – 112 godzin
2/ Kurs języka angielskiego, poziom A2 – 112 godzin
3/ Kurs języka angielskiego, poziom B1 – 112 godzin
4/ Kurs języka angielskiego, poziom B2 – 112 godzin
5/ Kurs języka angielskiego poziom pre -FCE uzupełniający – 112 godzin
6/ Kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE – 112 godzin
7/ Kurs języka angielskiego, na poziomie pre- CAE, uzupełniający –112 godzin
8/ Kurs języka angielskiego, przygotowujący do egzaminu CAE- 112 godzin
9/ Kurs języka angielskiego, przygotowujący do egzaminu CPE- 112 godzin
10/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych przygotowujący do matury na poziomie podstawowym – 88 godzin
11/ Kurs języka angielskiego dla dorosłych przygotowujący do matury na poziomie rozszerzonym – 88 godzin
12/ Kurs języka włoskiego, poziom A1 – 112 godzin
13/ Kurs języka włoskiego, poziom A2 – 112 godzin
14/ Kurs języka hiszpańskiego, poziom A1 – 112 godzin
15 / Kurs języka hiszpańskiego, poziom A2 – 112 godzin
65 Ośrodek Kształcenia Kursowego Kinga Peplińska 89-600 Chojnice
ul. Przemysłowa 5
Decyzja 15/2013
27.05.2013
1/ Kurs prawa jazdy kategorii A- 50 godzin
2/ Kurs prawa jazdy kategorii B – 60 godzin
3/ Kurs prawa jazdy kategorii C – 50 godzin
4/ Kurs prawa jazdy kategorii C+E - 50 godzin
5/ Kurs prawa jazdy kategorii D, dla osób posiadających prawo jazdy kat. C – 80 godzin
6/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii D, dla osób nieposiadających prawa jazdy kat. C – 60 godzin
7/Kurs kwalifikacja wstępna, kategorie C,C+E, C1, C1+E oraz D, D1, D+E, D1+E – 280 godzin
8/ Kwalifikacja wstępna uzupełniająca C,C+E, C1, C1+E oraz D, D+E, D1, D1+E – 70 godzin
9./Kwalifikacja wstępna przyśpieszona, kategorie C,C+E, C1, C1+E oraz D, D1, D+E, D1+E – 140 godzin
10/ Kwalifikacja wstępna uzupełniająca, przyśpieszona, kategorie C,C+E, C1, C1+E oraz D, D1, D+E, D1+E – 35 godzin
11/ Szkolenie okresowe C, C+E, C1, C1+E oraz D, D1, D+E, D1+E – 35 godzin
66 Centrum Bezpieczeństwa i Ochrony JASMAR – Mariusz Jaskulski 80-364 Gdynia
ul. 10 Lutego 33
Decyzja 9/2014
08.05.2014
1/ Kurs: Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej – 245 godzin;
2/ Kurs: Posługiwanie się wykrywaczami metalu różnych typów – 141 godzin;
3/ Kurs detektywa – 50 godzin;
4/ Kurs: Kierownik ds. bezpieczeństwa imprez masowych – 50 godzin;
5/ Kurs: Członek służby porządkowej imprez masowych – 30 godzin;
6/ Kurs: Członek służby informacyjnej imprez masowych – 30 godzin;
7/ Kurs: Wyszkolenie strzeleckie pracowników ochrony fizycznej – 35 godzin;
8/ Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej – 30 godzin;
9/ Kurs posługiwania się bronią palną: krótką, maszynową, gładkolufową – 30 godzin;
10/ Kurs samoobrony dla kobiet – 30 godzin.
67 Ośrodek Szkolenia Kierowców „POLDEK” Dagmara Romanowicz 80-460 Gdańsk
ul. Pilotów 3
Decyzja 24/2014
23.10.2014
1/ Kurs: Kwalifikacja wstępna w zakresie bloku programowego C1, C, C1+E, C+E oraz D1, D, D1+E, D+E – 260 godzin;
2/ Kurs: Kwalifikacja wstępna uzupełniająca w zakresie bloku programowego C1, C, C1+E, C+E oraz D1, D, D1+E, D+E – 70 godzin;
3/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie bloku programowego C1, C, C1+E, C+E oraz D1, D, D1+E, D+E – 140 godzin;
4/ Kurs: Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona w zakresie bloku programowego C1, C, C1+E, C+E oraz D1, D, D1+E, D+E – 35,5 godziny;
5/ Kurs: Szkolenie okresowe w zakresie bloku programowego C1, C, C1+E, C+E oraz D1, D, D1+E, D+E – 30 godzin.
68 EDORADCA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA 83-110 Tczew
ul. Kubusia Puchatka 5/12
zm. siedziby na:
02-607 Warszawa
ul. Jana Czeczota 31
Decyzja 27/2014
27.11.2014
1/ Team building z efektywną komunikacją – 32 godziny;
2/ Zarządzanie projektem w każdej fazie realizacji wraz z tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych i handlowych – 32 godziny;
3/ Bezpośrednia i telefoniczna profesjonalna obsługa klienta – 32 godziny;
4/ Budowanie długofalowych relacji z klientem z treningiem kreatywności – 32 godziny;
5/ Optymalizacja kosztów działalności i kosztów podatkowych – 40 godzin.
69 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku 80-830 Gdańsk
ul. Długi Targ 46/47
Decyzja 28/2014
28.11.2014
1/ Kurs pedagogiczny dla wykładowców i organizatorów szkoleń – 50 godzin;
2/ Kurs: Okresowe szkolenie dla służb BHP i osób wykonujących zadania tej służby – 32 godziny;
3/ Kurs: Grafika komputerowa – 60 godzin.
70 Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Związek Pracodawców w Wejherowie 84-200 Wejherowo
ul. Hallera 18
Decyzja 4/2015
25.02.2015
1/ Kurs: SEP (eksploatacja+dozór) – 45 godzin;
2/ Kurs: Operator koparki jednonaczyniowej – 202 godziny;
3/ Kurs: Montażysta rusztowań budowlano-montażowych metalowych – 80 godzin;
4/ Kurs: Pracownik administracyjno-biurowy – 100 godzin;
5/ Kurs magazynowo- handlowy z obsługą wózków jezdniowych – 200 godzin;
6/ Kurs: Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne – 44 godziny;
7/ Kurs: Obsługa żurawi przenośnych i przewoźnych – 36 godzin;
8/ Kurs: Obsługa kas fiskalnych z minimum sanitarnym – 35 godzin;
9/ Kurs: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych – 40 godzin;
10/ Kurs: Operator przecinarek do nawierzchni dróg – 44 godziny;
11/ Kurs Aktywizacja zawodowa i społeczna – 60 godzin.
71 Ośrodek Szkolenia Kierowców Plus Janusz Drob w Słupsku 76-200 Słupsk
ul. Kilińskiego 48/B2
Decyzja 19/2015
01.06.2015
1/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii AM – 50 godzin;
2/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A1 – 50 godzin;
3/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A2 – 50 godzin;
4/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii A – 50 godzin;
5/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B – 60 godzin;
6/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B+E – 35 godzin;
7/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii C – 50 godzin;
8/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii C+E – 50 godzin;
9/ Kurs prawa jazdy w zakresie kategorii D – 60-80 godzin;
10/ Kurs: Kwalifikacja wstępna i szkolenie okresowe kierowców zawodowych – 35-280 godzin.
72 HR PROFILE EDUKACYJNE 81-451 Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98
Decyzja 31/2015
25.08.2015
Kurs zawodowy opieki nad osobą starszą, chorą i niesamodzielną. Usprawnianie osób starszych - 40 godzin.
73 EDORADCA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA 83-110 Tczew
ul. Kubusia Puchatka 5/12
zm. siedziby na:
02-607 Warszawa
ul. Jana Czeczota 31
Decyzja 38/2015
10.09.2015
1/ Obsługa programu COREL DRAW – 56 godzin;
2/ Obsługa programu COREL DRAW - 48 godzin;
3/ Kurs z grafiki komputerowej (Adobe Photoshop, Adobe Flash, Adobe Dreamweaver) - 72 godziny;
4/ Obsługa MS Office - 48 godzin;
5/ Obsługa programu AUTO CAD - 32 godziny;
6/ ECDL WEBSTARTER - 48 godzin;
7/ Szkolenie z zakresu transportu i spedycji – 48 godzin;
8/ Szkolenie z zakresu zarządzania logistyką – 48 godzin;
9/ Szkolenie z zakresu gospodarki magazynowej – 48 godzin;
10/ Szkolenie z zakresu sprzedaży dla branży logistycznej – 48 godzin;
11/ Szkolenie z zakresu zarządzania dla branży logistycznej – 48 godzin;
12/ Zarządzanie zespołem pracowniczym – trening umiejętności menedżerskich – 32 godziny;
13/ Zamówienia publiczne dla przedsiębiorcy – 32 godziny.
74 Ośrodek Dydaktyczno- Szkoleniowy P.P.U.S „POLKAR” Sp. z o.o. 83-330 Żukowo
ul. Armii Krajowej 1
Decyzja 59/2015
28.10.2015
1/ Operatorzy maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w zakresie klasy III uprawnień:
-Koparkoładowarki - 176 godzin;
-Koparki jednonaczyniowe - 176 godzin;
-Ładowarki jednonaczyniowe - 176 godzin;
-Spycharki - 176 godzin;
-Pompy do mieszanki betonowej - 80 godzin;
-Zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych - 132 godziny;
-Zagęszczarki i ubijaki wibracyjne - 44 godziny;
-Piły mechaniczne do ścinki drzew - 44 godziny;
-Montażysta rusztowań budowlano-montażowych metalowych - 80 godzin;
-Równiarki samojezdne - 176 godzin;
-Zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych - 176 godzin;
-Maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych - 176 godzin;
-Skrapiarki do nawierzchni bitumicznych - 88 godzin;
-Remontery nawierzchni - 100 godzin;
-Frezarki do nawierzchni dróg - 132 godziny;
-Przecinarki do nawierzchni dróg - 44 godziny;
-Maszyny do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw - 132 godziny;
-Maszyny do rozkładania mieszanek betonowych - 176 godzin;
-Walce drogowe - 132 godziny;
-Sprężarki przewoźne - 88 godzin;
-Elektrownie polowe - 88 godzin;
-Betoniarki - 38 godzin;
-Wielozadaniowe nośniki osprzętów - 176 godzin;
-Narzędzia udarowe ręczne - 44 godziny;
-Pogłębiarki ssące śródlądowe - 132 godziny;
-Wiertnice poziome z zasilaczem hydraulicznym - 132 godziny;
-Maszyny do stabilizacji gruntów - 132 godziny;
-Agregaty tynkarskie - 52 godziny;
-Podajniki do betonu - 88 godzin;
-Recyklery - 80 godzin;
-Wielozadaniowe zasilacze hydrauliczne - 88 godzin;
-Żurawie wieżowe - montaż - 100 godzin;
-Palownice - 176 godzin;
-Urządzenia wibracyjne do pogrążania i wyrywania - 88 godzin;
-Kafary - 132 godziny;
-Wiertnice do kotwi - 88 godzin;
-Wózki podnośnikowe - napęd spalinowy - 60 godzin;
-Wózki podnośnikowe - akumulatorowe - 56 godzin;
2/ Operatorzy maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w zakresie klasy II uprawnień:
-Koparki jednonaczyniowe - 72 godziny;
-Ładowarki jednonaczyniowe - 72 godziny;
-Równiarki samojezdne - 72 godziny;
-Spycharki - 72 godziny;
-Walce drogowe - 57 godzin;
-Zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych - 72 godziny;
-Zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych - 72 godziny;
-Frezarki do nawierzchni dróg - 57 godzin;
-Maszyny do rozkładania mieszanek betonowych - 72 godziny;
-Maszyny do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw - 72 godziny;
-Skrapiarki do nawierzchni bitumicznych - 57 godzin;
-Maszyny do rozkładania mieszanek bitumicznych - 72 godziny;
-Sprężarki przewoźne - 44 godziny;
-Elektrownie polowe - 48 godzin;
3/ Operatorzy maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych w zakresie klasy I uprawnień:
-Koparki jednonaczyniowe - 44 godziny;
-Ładowarki jednonaczyniowe - 44 godziny;
-Równiarki samojezdne - 44 godziny;
-Zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych - 44 godziny;
-Spycharki - 44 godziny;
-Sprężarki przewoźne - 38 godzin;
-Elektrownie polowe - 32 godziny;
-Frezarki do nawierzchni dróg - 38 godzin;
4/ Obsługa Urządzeń Transportu Bliskiego podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego:
-Wciągarki i wciągniki hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym sterowane bezprzewodowo kategoria II W - 31 godzin;
-Wciągarki i wciągniki sterowane z kabiny - kategoria I W oraz wciągarki i wciągniki według kategorii II W - 39 godzin;
-Dźwigi budowlane towarowe i towarowo-osobowe kategoria II D oraz wyciągi towarowe przewoźne i przenośne według kategorii I WT - 40 godzin;
-Dźwigi towarowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne kategoria I D - 40 godzin;
-Podesty ruchome wiszące, masztowe, stacjonarne - kategoria II P - 38 godzin;
-Podesty ruchome przejezdne: wolnobieżne, przewoźne, samojezdne montowane na pojeździe - kategoria I P - 39 godzin;
-Suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego, w tym bezprzewodowo - kategoria II S - 40 godzin;
-Suwnice sterowane z kabiny - kategoria I S - 52 godziny;
-Żurawie wieżowe oraz szybkomontujące żurawie przewoźne, bramowe, półbramowe, wspornikowe szynowe - kategoria I Ż - 72 godziny;
-Żurawie stacjonarne, stacjonarne-warsztatowe, przewoźne, przenośne, samojezdne - kategoria II Ż - 56 godzin;
-Wózki jezdniowe podnośnikowe prowadzone i zdalnie sterowane - kategoria III WJO - 46 godzin;
-Wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych - kategoria II WJO - 59 godzin;
-Wózki jezdniowe podnośnikowe specjalizowane kategoria I WJO - 69 godzin;
5/ Uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru - D:
-Grupa I - Elektryczne - 40 godzin;
-Grupa II - Cieplne - 40 godzin;
-Grupa III - Gazowe - 40 godzin;
6/ Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji - E:
-Grupa I - Elektryczne - 40 godzin;
-Grupa II - Cieplne - 40 godzin;
-Grupa III - Gazowe - 40 godzin;
7/ Konserwatorzy Urządzeń Transportu Bliskiego podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego:
-Dźwigi - 72 godziny;
-Żurawie samojezdne - 56 godzin;
-Żurawie przenośne - 42 godziny;
-Żurawie wieżowe - 70 godzin;
-Żurawie stacjonarne - 40 godzin;
-Suwnice - 68 godzin;
-Podesty ruchome przejezdne - 50 godzin;
-Dźwigniki - podnośniki pojazdów - 44 godziny;
-Wózki jezdniowe podnośnikowe - 56 godzin;
-Cięgniki - 40 godzin;
-Burty załadowcze samochodowe - 32 godziny;
-Dźwigniki montowane na pojazdach - 34 godziny.
75 Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski 81-391 Gdynia
ul. Wybickiego 3/1A
Decyzja 85/2015
29.12.2015
1/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii AM – 50 godzin;
2/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A1 – 50 godzin;
3/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A2 – 50 godzin;
4/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A – 50 godzin;
5/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B – 60 godzin;
6/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B+E – 35 godzin;
7/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii C – 50 godzin;
8/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii C+E – 45 godzin;
9/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii D (dla posiadających kategorię B) – 80 godzin;
10/ Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii D (dla posiadających kategorię C) – 60 godzin.
76 Ośrodek Szkolenia Kierowców „Prawko C”
Katarzyna Szambelan
76-200 Słupsk
ul. Konopnickiej 16/2
Decyzja 2/2016
18.01.2016
1/ Kurs: Kwalifikacja wstępna do kategorii D1, D1+E, D, D+E – 280 godzin;
2/ Kurs: Kwalifikacja wstępna do kategorii C1, C1+E, C, C+E – 280 godzin;
3/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyspieszona do kategorii D1, D1+E, D, D+E – 140 godzin;
4/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyspieszona do kategorii C1, C1+E, C, C+E – 140 godzin;
5/ Kurs: Kwalifikacja wstępna uzupełniająca do kategorii D1, D1+E, D, D+E – 70 godzin;
6/ Kurs: Kwalifikacja wstępna uzupełniająca do kategorii C1, C1+E, C, C+E – 70 godzin;
7/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełniająca do kategorii D1, D1+E, D, D+E – 35 godzin;
8/ Kurs: Kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupełniająca do kategorii C1, C1+E, C, C+E – 35 godzin;
9/ Szkolenie okresowe do kategorii D1, D1+E, D, D+E – 35 godzin;
10/ Szkolenie okresowe do kategorii C1, C1+E, C, C+E – 35 godzin;
11/ Kurs: Operator wózka jezdniowego – 81 godzin;
12/ Kurs: Operator żurawi przenośnych i przewoźnych IIŻ – 40 godzin;
13/ Kurs: Obsługa magazynu i kas fiskalnych – 94 godziny;
14/ Kurs: Doradztwo zawodowe, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy – 40 godzin;
15/ Kurs: Prawo jazdy kategorii A1 – 50 godzin;
16/ Kurs: Prawo jazdy kategorii A2 – 50 godzin;
17/ Kurs: Prawo jazdy kategorii A – 50 godzin;
18/ Kurs: Prawo jazdy kategorii B – 60 godzin;
19/ Kurs: Prawo jazdy kategorii B+E – 35 godzin;
20/ Kurs: Prawo jazdy kategorii C – 50 godzin;
21/ Kurs: Prawo jazdy kategorii C+E – 45 godzin;
22/ Kurs: Prawo jazdy kategorii D po kategorii C – 60 godzin;
23/ Kurs: Prawo jazdy kategorii D po kategorii B – 80 godzin;
24/ Kurs: Prawo jazdy kategorii B automat – 60 godzin;
25/ Kurs: Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika – 54 godziny.
77 Ośrodek Szkolenia Kierowców “Michał”
Michał Ławicki
83-304 Przodkowo
ul. Kasztanowa 10
Decyzja 3/2016
27.01.2016
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii A1 – 50 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii A2 – 50 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii A – 50 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii B1 – 60 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii B – 60 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii C1 – 40 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii C – 50 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii D1 – 50 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii D – 80 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii B+E – 35 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii C1+E – 40 godzin;
- Kurs Prawa Jazdy Kategorii C+E – 45 godzin;
- Kwalifikacja wstępna i okresowa kierowców zawodowych – od 35 do 280 godzin.
78 Niepubliczna Placówka Oświatowa ProEco One 80-850 Gdańsk
ul. Rajska 6
Decyzja 30/2016
15.02.2016
1/ Kurs: Ochrona Osób i Mienia – 100 godzin;
2/ Kurs: Moduł ogólnoprawny (w zakresie Kwalifikowanego Pracownika Ochrony oraz Pracownika Dozoru) – 52 godziny;
3/ Kurs: Samoobrona i techniki interwencyjne – 60 godzin;
4/ Kurs: Wyszkolenie strzeleckie – 36 godzin;
5/ Kurs: Obsługa elektronicznych urządzeń i członek służby porządkowej na imprezach masowych – 48 godzin;
6/ Kurs: Kierownik do spraw bezpieczeństwa imprez masowych – 50 godzin;
7/ Kurs: Pracownik administracyjno-biurowy – 34 godziny;
8/ Kurs: MS Office – 47 godzin;
9/ Kurs: MS Office Excel – 48 godzin;
10/ Kurs: Obsługa klienta – 41 godzin;
11/ Kurs: Obsługa klienta i obsługa urządzeń biurowych – 34 godziny;
12/ Kurs: Komunikacja Interpersonalna – 32 godziny;
13/ Kurs: Warsztaty z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy – 32 godziny;
14/ Kurs: Warsztaty z zakresu technik aktywnego poszukiwania pracy – 40 godzin;
15/ Kurs: Zaawansowane techniki sprzedaży – 32 godziny;
16/ Kurs: Proces obsługi klienta – 32 godziny;
17/ Kurs: Potęga pełnego zaangażowania (planowanie, czas, energia, rezultat) – 32 godziny;
18/ Kurs: Proces obsługi klienta – 38 godzin;
19/ Kurs: Pracownik Call Center / Telemarketer – 32 godziny;
20/ Kurs: Proces obsługi klienta przez telefon – 32 godziny;
21/ Kurs: Zakładanie firmy. Zobowiązania publiczno-prawne – 32 godziny;
22/ Kurs: Aktualne źródła finansowania działalności. Modele Biznesowe – 32 godziny;
23/ Kurs: Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna przedsiębiorstwa – 32 godziny;
24/ Kurs: Obsługa Transportu Bliskiego – 72 godziny;
25/ Kurs: Obsługa Transportu Bliskiego – 56 godzin;
26/ Kurs: Nowoczesny Magazynier – 36 godzin;
27/ Kurs: Obsługa programów magazynowych – 50 godzin.
79 Centrum Szkoleń Specjalistycznych „Leśnik” 77-100 Bytów
Sarniak 1
Decyzja 58/2016
23.06.2016
Kurs drwala – operatora pilarki – 142 godziny
80 Centrum Języków Obcych Rafał Szydło 83-200 Starogard Gdański
ul. Lubichowska 70
Decyzja 68/2016
27.07.2016
1/ Kurs języka angielskiego – poziom A1 – 60 godzin;
2/ Kurs języka angielskiego – poziom A2 – 60 godzin;
3/ Kurs: ECDL Profile – 66 godzin.
81 Centrum Doskonalenia Kadr EuroPartner Sp. z o.o. 81-185 Gdynia
ul. Gołębia 1
Decyzja 84/2016
23.09.2016
1/ Kurs spawania blach i rur metodą MAG (proces 136) – spoiny pachwinowe – 144 godziny;
2/ Kurs spawania blach metodą MAG (proces 136) – spoiny czołowe – 112 godzin;
3/Kurs spawania rur metodą MAG (proces 136) – spoiny czołowe – 112 godzin;
4/ Kurs spawania blach i rur metodą MAG (proces 135) – spoiny pachwinowe – 112 godzin;
5/ Kurs spawania blach metodą MAG (proces 135) – spoiny czołowe – 112 godzin;
6/ Kurs spawania rur metodą MAG (proces 135) – spoiny czołowe – 114 godzin;
7/ Kurs spawania metodą MAG (proces 136) – na podkładkach ceramicznych – 80 godzin;
8/ Kurs spawania blach i rur metodą TIG (proces 141) – spoiny pachwinowe – 104 godziny;
9/ Kurs spawania blach metodą TIG (proces 141) – spoiny czołowe – 96 godzin;
10/ Kurs spawania rur metodą TIG (proces 141) – spoiny czołowe – 112 godzin;
11/ Kurs spawania blach i rur metodą TIG (proces 141) – spoiny pachwinowe oraz spawania blach i rur – spoiny czołowe – 256 godzin;
12/ Kurs spawania blach i rur elektrodami otulonymi (proces 111) – spoiny pachwinowe – 120 godzin;
13/ Kurs spawania blach elektrodami otulonymi (proces 111) – spoiny czołowe – 160 godzin;
14/ Kurs spawania rur elektrodami otulonymi (proces 111) – spoiny czołowe – 136 godzin;
15/ Kurs spawania blach i rur metodą MIG (proces 131) – spoiny pachwinowe – 144 godziny;
16/ Kurs spawania blach metodą MIG (proces 131) – spoiny czołowe – 104 godziny;
17/ Kurs spawania gazowego blach (proces  311) – spoiny czołowe – 104 godziny;
18/ Kurs spawania gazowego rur (proces  311) – spoiny czołowe – 112 godzin;
19/ Kurs cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego metali – 56 godzin.
wróć wróć