W celu udoskonalania naszego serwisu używamy plików cookie. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.
 
 
     
 
 

Wykaz rozdziału miejsc na obozach językowych:

WYKAZ ROZDZIAŁU MIEJSC NA MŁODZIEŻOWYCH OBOZACH JĘZYKOWYCH
zgodnie z komunikatem Pomorskiego Kuratora Oświaty z dnia 22 maja 2007 r.


LpJĘZYKWOJEWÓDZTWOAdres placówkiIlość
m-sc
Termin obozuPoziom kształceniauczniowie zgłoszeni przez szkoły
1KUJAWSKO-POMORSKIEInternat Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego Nr 2
ul. Akademicka 3
85-796 Bydgoszcz
522.07-11.08V-VI szk. podst1.Agata Zatorska
SP Giemlice
2.Randia Jeżowska
SP Giemlice
3.Agata Kolasińska
SP Osieczna
4. Magdalena Drzewucka
SP Lasowice WLK
5. Agnieszka Meier
SP Lasowice WLK
2LUBELSKIERegionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Wojska Polskiego 7
24-100 Puławy
501.07-21.07V-VI szk. podst1.Monika Gregorkiewicz
SP Pszczółki
2.Dominika Marecka
SP Sadlinki
3.Dominika Zubel
SP Sadlinki
4.Damroka Etmańska
SP Trzepowo
5. Paulina Galara -
SP Szropy
3LUBUSKIEMłodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
Przytok
66-003 Zabór
508.07-28.07V - VI szk. podst1.Tomasz Miotk
SP Żukowo
2. Dominika Stankowska
SP Żukowo
3. Anna Miętka
SP Czersk
4. Gabriela Prabucka
SP Czersk
5. Agata Sobolewska
SP 9 Malbork
4LUBELSKIEI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
ul. Kardynała Wyszyńskiego 41
21-400 Łuków
508.07-28.07I-III gimnazjum1.Paulina Kazimierska
G i Rumia
2.Aleksandra Hirsch
G 1 Wejherowo
3.Mateusz Benka
G 3 Gdańsk
4.Marcin Zych
G Malbork
5.Piotr Moczulski
G 3 Gdańsk
5MAZOWIECKIEOśrodek Szkolenia Miętne
08-400 Garwolin
529.07 -18.08I-III gimnazjum1. Szymon Konefał
G Malbork
2. Natalia Witczyk
G 48 Gdańsk
3.Nikoletta Sandomierska
G Szemud
4.Andżelika Głodowicz
G Sadlinki
5.Konrad Halman
G Szemud
6ŚLĄSKIEZespół Szkół w Węglowicach
42-133 Węglowice 3
521.07-10.08I-III gimnazjum1. Magdalena Krzebietke
ZSK Tczew
2.Mateusz Kutma
G Żukowo
3.Jakub Czerski
G Damnica
4. Wioletta Arym
G Subkowy
5. Monika Cieszyńska
G. Smetowo Graniczne
7WIELKOPOLSKIESpecjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
ul. Handlowa 30
62-800 Kalisz
508.07-28.07szkoły ponad-
gimnazjalne
1.Bartosz Chrzanowski
IV LO Słupsk
2.Mateusz Pogorzelski
V LO Gdańsk
3.Kamil Łukasiewicz
I LO Starogard Gd.
4.Piotr Polaczek
I L0 Starogard Gd.
5.Karolina Miąskowska
I LO Bytów
8LUBELSKIERegionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Wojska Polskiego 7
24-100 Puławy
422.07-11.08średnie szkoły muzyczne1. wolne miejsce-brak zgł.
2. wolne miejsce-brak zgł.
3. wolne miejsce-brak zgł.
4. wolne miejsce-brak zgł.
5. wolne miejsce-brak zgł.
9WARMIŃSKO-MAZURSKIEInternat Zespołu Szkół Ekonomicznych
ul. Bałtycka 37
10-144 Olsztyn
701.07-21.07szkoły ponad-
gimnazjalne
1.Anna Maria Czempińska
XIX LO Gdańsk
2.Joanna Bebak
II LO Gdańsk
3.Natalia Slizewska
II LO Gdańsk
4. wolne miejsce-brak zgł.
5. wolne miejsce-brak zgł.
6. wolne miejsce-brak zgł.
7. wolne miejsce-brak zgł.
Razem46   
wróć wróć