W celu udoskonalania naszego serwisu używamy plików cookie. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.
 
 
 
 

Informacja o konferencji dla dyrektorów i nauczycieli „Edukacja Prawna - ZUS”

Konferencja zorganizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Kuratorium Oświaty w Gdańsku

W ramach współpracy Kuratorium Oświaty z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz na podstawie zawartego porozumienia zorganizowano konferencję, która odbyła się 23 lutego 2017r. w Stoczni Gdańsk w sali BHP przy ul. J. Popiełuszki. Zgromadziło się na niej około 150 nauczycieli i dyrektorów.

Celem, jaki postawili sobie organizatorzy spotkania, było przekazanie pracownikom placówek oświatowych najistotniejszych informacji na temat warunków nabywania uprawnień do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, prawa emerytalnego oraz zapoznanie się z platformą usług elektronicznych – PUE, nową formą kontaktu z ZUS. Uczestnicy mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na indywidualne pytania, związane z tematem konferencji. Otrzymali również materiały pomocnicze do prowadzenia zajęć z uczniami na temat historii oraz istoty ubezpieczeń społecznych.

wróć wróć